Kiire, funktsionaalne, seo sõbralik

Kaasaegne e-pood
sinu äri kiireks eduks

Meie missioon on luua elu kergemaks muutvaid digilahendusi. Eesmärgi saavutamiseks loome kasutajasõbralikke e-poode ja pakume uuenduslikke digitooteid.

Kasutatav tarkvara

WooCommerce haldustarkvara

Miks eelistada just WooCommerce-i?

E-poe loomiseks ja haldamiseks on väga palju erinevaid platvorme. Igal tarkvaral on erinev funktsionaalsus ning spetsIfiilised plussid ja miinused.

WooCommerce-i kasutab veerand maailma e-poodidest ehk see on maailma populaarseim e-poodide loomise ja haldamise platvorm.

WooCommerce on avatud lähtekoodiga e-kaubanduse moodul WordPressile. See on mõeldud nii väikestele kui suurtele veebipoodidele.

Moodul tehti avalikkusele kättesaadavaks 27.septembril 2011. WooCommerce sai kiiresti populaarseks, sest seda on lihtne installeerida ja oma vajaduste järgi kohandada ning kuna see on tasuta tarkvara.

WooCommerce arendati välja WooThemes’i poolt. 2022. aasta lõpu seisuga kasutas internetisaidi Barn2 uurimuse kohaselt WooCommerce’i 25 % e-poodidest.

Kõikide veebipoodide kasutusstatistika 

Miks WooCommerce

WooCommerce-i eelised

Paljud e-poe platvormid on head, kuid head asjad on tavaliselt tasulised. Erandiks on WooCoomerce,

Lihtne

Lihtsus ja mugavus

E-kaubanduse ettevõtted kasutavad WooCommerce-i just selle lihtsuse ja loogilise ülesehituse tõttu. Antud platvormi kasutades ei ole sul tarvis omada mingeid tehnilisi teadmisi.  Kui oled WordPressi kasutaja, siis on veel eriti lihtne, sest WooCommerce on WordPress sisuhaldusele loodud lisaprogramm. WooCommerce on tasuta aga see ei tähenda, et sel poleks palju võimalusi.

Sisuhalduse lihtsus ja mugavus
Sisuhalduse lai funktsionaalsus
paindlik

Lai funktsionaalsus ja funktsionaalsuse lisamine

 Haldussüsteem võimaldab piiramatult tooteid lisada, muuta ja kustutada. WooCommerce jälgib automaatselt laoseisu ning ei lase läbimüüdud toodet rohkem müüa. Arvutab maksud vastavalt süsteemi lisatud andmetele. Võimaldab lisada sooduskupongid, lisada soodushinnaga tooteid ning rakendada tasuta saatmist. Klient saab info tellimusest automaatselt enda e-postile. Näed kogu statistikat ostude kohta ja palju-palju muud. Kui millestki jääb puudu, siis pakub tarkvara palju lisavõimalusi ning sellele on loodud palju lisaprogramme (laiendusi), mille abil poodi veelgi täiendada.

Maksed

Pangalingid mugavateks makselahendusteks

WooCommerce e-poe platvormile on Montonio ja Maksekeskusega liidestamiseks saadaval valmis maksemoodulid (pluginad). Moodulid on kõige kiirem ja lihtsam viis oma poele pangalinkide, kaardimaksete ja maksa hiljem lahenduste lisamiseks. Paigaldamiseks ja seadistamiseks ei kulu palju aega. Maksekeskuse moodul on tasuta allalaetav, kuutasu rakendub automaatselt. Montonio moodul on ilma kuutasuta. 

Sisuhalduse SEO
E-pood

E-poe loomises sisaldub:

Tulemustele orienteeritus

Suuname e-poe külastajaid sooritama ostu, nii et loodud lahendusest oleks reaalselt kasu.

Kiire valmimine

Pakume suurepärast lahendust lühikese ajaga, et saaksid võimalikult kiiresti uuest lahendusest kasu.

Lihtne haldamine

Teeme kõik, et valminud lahendust oleks võimalult lihtne ja mugav e-poe omanikul ise hallata.

Eestikeelne sisuhaldus

Lisame sisu haldamiseks sisuhaldustarkvara WordPress ja e-poe haldamiseks maailma populaarsema e-poe tarkvara WooCommerce


Palju lisamooduleid

Lisamoodulite abil saad lisada funktsionaalsust vaid mõne klikiga. Näiteks klientide arvamused, KKK, hinnakiri, meeskond jpm.


Kiire klienditugi

Haldamise eestikeelsed juhendid ning küsimuste korral vastame kiiresti. Eesmärgiks, et saaksid e-poe haldamisega iseseisvalt hakkama.

 

Kaasaegne kujundus

Kõigil kujundustel on kohanduvus erinevates seadmetes, erinevad värvilahendused, muudetavad taustapildid, erinevad päise stiilid ja palju muud kasulikku.

 

Kontakti- ja päringuvorm

Lisame ja seadistame kontakti- ja päringuvormid, nii et need on eestikeelsed ning sisaldavad just neid välju mida soovid.

Failide üleviimine

Kui kõik on valmis, siis viime faiid enda alamdomeenilt üle teie domeenile ja teeme seal kõik vajalikud seaded, et saaksid müügiga alustada.

boonus

Telli uus lahendus ja Sind ootab kasulik boonus, mis muudab analüüsi interaktiivseks *

* Ei mingeid graafikuid. näed päriselt kuidas külastajad veebilehel käituvad

Kontakt

Saada meile
oma visioon

Leiame koos võimaluse luua midagi tähendusrikast ja väärtuslikku. Ükskõik kui väike või suur on idee, leiame lahenduse selle suurepäraseks teostamiseks. Võta ühendust ja räägime täpselt läbi, kuidas saame kasulikud olla.

Uutele klientidel tasuta kasulik lisaboonus

Päringu saatmine

* Me ei jaga e-posti aadressi 

Missioon

Leiame koos võimaluse luua midagi tõeliselt tähendusrikast ja  väärtuslikku. mis tooks suure edu.

© 2023 Trett OÜ Kõik õigused kaitstud. Veebilahendus.ee 

Scroll to top