Kiire, kaasaegne ja funktsionaalne

Valmislahendus
äri kiireks eduks

Valmis kodulehed ja e-poed, mille saab kiiresti kasutusele võtta.

Valmislahendustes sisaldub eestikeelne sisuhaldus, lihtne halduspaneel, kasutajasõbralik kujundus, 200 integreeritud sisumoodulit, 20 erinevat päise stiili, 5 erinevat sisu asetuse valikut, mitmed preemium pluginad ja veel palju muud kasulikku.

6

erinevat kuvamisstili

20

päise stiili

32

valmislahendust

200

valmis sisumoodulit

Kujundused

Valmislahendused

Valik valmisloodud lahendusi. Näidislahendused annavad ülevaate võimalikest kujunduslahendustest ja funktsionaalsusest

Koduleht/e-pood

Valmislahenduses sisaldub:

Eestikeelne WordPress

Lisame sisu haldamiseks maailma populaarseima sisuhaldustarkvara WordPress, millel on maailmas sadu miljoneid kasutajaid ning mida on lihtne ja mugav hallata.

Lihtne halduspaneel

Halduspaneeli abil saad teha muudatusi vaid mõne klikiga. Lahenduses sisaldub 200 valmismoodulit, näiteks klientide arvamused, KKK, hinnakiri jpm.

Kvaliteetne veebimajutus

Meie partner Veebimajutus.ee omab veebimajutuse alal üle 18 aastast kogemust ja teenindab rohkem kui 25 tuhandet domeeni. Meilt saad ka 6 kuud tasuta veebimajutust.

Palju lisamooduleid

Lisamoodulite abil saad lisada funktsionaalsust vaid mõne klikiga. Näiteks klientide arvamused, KKK, hinnakiri, meeskond jpm. Tänu sellele saad ise veebilahendust täiendada.

Kiire klienditugi

Haldamise eestikeelsed juhendid. Küsimuste korral vastame ning täiendame juhendit. Eesmärk on, et saaksid lahenduse haldamisega iseseisvalt ja muretult hakkama.

Kiire valmimine

Pakume suurepärast lahendust lühikese ajaga, et saaksid võimalikult kiiresti uuest lahendusest kasu. Keskmiselt kulub kõigi tööde lõpetamiseks vähem kui 2 nädalat.

Kaasaegne kujundus

Kõigil kujundustel on kohanduvus erinevates seadmetes, Retina valmidus, erinevad värvilahendused, muudetavad taustapildid, erinevad päise stiilid ja palju lisavõimalusi.

Kontakti- ja päringuvorm

Lisame ja seadistame kontakti- ja päringuvormid, nii et need on eestikeelsed ning sisaldavad just neid välju mida soovid.

Failide üleviimine

Kui kõik on valmis, siis viime faiid enda alamdomeenilt üle teie domeenile ja teeme seal kõik vajalikud seaded, et saaksid müügiga alustada.

Numbrites

Valmislahendus

Meie missiooniks on pakkuda loomingulist, põnevat ja teile sobivat lahendust, mis aitab eesmärkide täitumisele reaalselt kaasa. Teeme õigeid asju, õigete inimestega, õigel ajal. Lõppude lõpuks loeb vaid tulemus.

Jagame ka oma teadmisi SEO-st, et lahendus oleks Google otsingumootorist aina paremini leitav. 

* Lahendustel, mil broneeringusüsteem, lisandub 200 €

750

soodne hind *

32

valmislahendust

20

erinevat päise stiili

200

valmis sisumoodulit

Miks WordPress ja WooCommerce

WordPress/WooCommerce eelised

WordPress ja WooCommerce on maailmaa kõige populaarsemad  sisuhaldussüsteemid

Lihtne

Lihtsus ja mugavus

WordPressi ja WooCommerce platvormi kasutades ei pea Sa oskama programmeerida ehk tundma HTML koodi. Tegemist on väga paindlike ning võimalusterohkete veebiplatvormidega, kus saad iseseisvalt pea kõike muuta. Sisuhaldussüsteem võimaldab tooteid, teenuseid, menüüsid ja mooduleid muuta, lisada, kustutada ja seda ka eesti keeles.

Kodulehe haldamine ei nõua programmeerimisoskust ja peale eestikeelsete juhenditega tutvumist oled valmis ise oma WordPressi kodulehte haldama ja WooCommerce e-poodi haldama. Tekstide, piltide, audio, video, toodete lisamine on mugav ja lihtne.

Sisuhalduse lihtsus ja mugavus
Sisuhalduse lai funktsionaalsus
paindlik

Lai funktsionaalsus ja funktsionaalsuse lisamine

On olemas kümneid tuhandeid lisamooduleid, mida WordPressi puhul nimetatakse pluginateks, mis aitavad WordPressi keskkonnas kodulehte arendada. Enamus lisasid on saadaval täiesti tasuta, mis tähendab seda, et kodulehe arenduste juures on kulud väiksemad.

Tänu sellele, et WordPressi ja WooCommerce-i sisuhaldussüsteem on avatud lähtekoodiga, on selle süsteemi tundjaid väga palju ning saad valida endale sobivaima arendaja paljude pakkujate seast.

SEO

Võimas SEO otsingutulemustes tõusuks

WordPressi ja WooCommerce kood on loodud selliselt, kus peamised SEO elemendid on juba vaikimisi kasutusel. Näiteks kodulehe pealkiri, alapealkirjad jms. Lisaks on väga lihtne kasutusele võtta valmislahendusi, mis teevad SEO töötluse automaatselt ära. See tähendab lihtsalt ja odavalt paremat leitavust otsingumootorites nagu Google.

Sisuhalduse SEO
partner
Meie ametlik partner

Veebimajutus.ee

Veebimajutus.ee eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset täislahendust, mida toetab kasutajasõbralik kõik-ühes iseteeninduskeskkond.

Veebimajutus.ee omab domeeni ja veebimajutuse alal üle 18 aastast kogemust ja haldab igapäevaselt kokku rohkem kui 25 000 kliendi domeeni.

Meilt lahenduse tellides 6 kuud tasuta veebimajutusteenust. 

Kontakt

Saada meile
oma visioon

Leiame koos võimaluse luua midagi tähendusrikast ja väärtuslikku. Ükskõik kui väike või suur on idee, leiame lahenduse selle suurepäraseks teostamiseks. Võta ühendust ja räägime täpselt läbi, kuidas saame kasulikud olla.

Uutele klientidel tasuta kasulik lisaboonus

Teate saatmine

* Me ei jaga e-posti aadressi 

Missioon

Leiame koos võimaluse luua midagi tõeliselt tähendusrikast ja  väärtuslikku. mis tooks suure edu.

© 2023 Trett OÜ Kõik õigused kaitstud. Veebilahendus.ee 

Scroll to top