200
kasutusvalmis moodulit
20
erinevat päise kuvamisstiili
6
blogi ja portfoolio kuvamisstiili
100%
kohanduv kõigis seadmetes
Lisame sisu haldamiseks maailma populaarseima sisuhaldustarkvara WordPress, millel on maailmas sadu miljoneid kasutajaid.
Lihtne halduspaneel
Halduspaneeli abil saad teha muudatusi vaid mõne klikiga. Lahenduses sisaldub ka 200 valmismoodulit, näiteks klientide arvamused, KKK, hinnakiri, meeskond jpm.
Kiire klienditugi
Saad haldamise eestikeelsed juhendid. Küsimuste korral vastame kiiresti ning täiendame juhendit. Meie eesmärk on, et saaksid veebilehe haldamisega tulevikus iseseisvalt ja muretult hakkama.
Tasuta veebimajutus
Meie partner Veebimajutus.ee omab veebimajutuse alal üle 15 aastast kogemust ja teenindab rohkem kui 20 tuhandet domeeni. Meilt veebilehe tellides, saame pakkuda ka 6 kuud tasuta veebimajutust.
Kaasaegne kujundus
Kõigil kujundustel on kohanduvus erinevates seadmetes, Retina valmidus, erinevad värvilahendused, muudetavad taustapildid, erinevad päise stiilid jpm.
Täielik analüütika
Google Analytics´i abil saad teada külastajate arvu, kustkaudu on külastajad lehele jõudnud, milliseid märksõnu on selleks kasutatud, mis on keskmine külastusaeg ja muu olulise info.
Kontakti- ja päringuvorm
Lisame ja seadistame kontakti- ja päringuvormid, nii et need on eestikeelsed ning sisaldavad just neid välju mida soovid.
SEO seadistus
Kujundus on loodud, pidades silmas parimaid SEO seadeid. Lisaks teeme peamised SEO algseaded ja juhendame kuidas saada rohkem külastusi.
Failide üleviimine
Kui kõik on valmis, siis viime faiid enda alamdomeenilt üle teie domeenile ja teeme seal kõik vajalikud seaded.

20 erinevat päise kuvamisstiili:

Võimalusterohke halduspaneel

Kujundusel on lihtsalt kasutatav halduspaneel veebilahenduse muutmiseks. Mõne klikiga saad muuta sisu kuvamise stiili, muuta värve, logo asukohta, muuta kirjastiile, kirjastiilide suurusi, lisada sotsiaalmeedia kanalite ikoone ja teha veel sadu valikuid.

5 erinevat sisu asetuse valikut

Muuda sisu asetust mõne klikiga. Soovi korral saad igal lehel kasutada erinevat paigutust.

200 integreeritud valmismoodulit

Näiteks klientide arvamused, KKK, hinnakiri, meeskond jpm.

Preemium pluginad

Kvaliteetsed slaiderite moodulid ja WPBakery haldusmoodul on juba veebilahenduse hinnas.

6 erinevat blogi ja portfoolio kuvamisstiili

Võimalus valida kuue erinevat blogi ja portfoolio kuvamisstiili vahel.

E-poe info

Tellides e-poe lahenduse, paigaldame maailma ühe populaarseima e-poe tarkvara WooCommerce-i. WooCommerce on avatud lähtekoodiga e-kaubanduse moodul WordPressile. See on mõeldud nii väikestele kui suurtele veebipoodidele.Täpsem info: WooCommerce e-poe lahendus

Soovid lisainfot?

Eesmärk

Veebilahendus, mis loob hea imago, aitab teenida tulu, säästab aega ja raha, aitab leida uusi kliente ning on alati avatud.