Sisuhaldus

WordPress kodulehe haldustarkvara

WordPressi veebihaldustarkvara on maailma kõige populaarsem sisuhaldussüsteem, millel on sadu miljoneid kasutajaid.

Tuhanded lisaprogrammid, mida antud tarkvara puhul nimetatakse pluginateks, aitavad muuta kodulehe just Sinu soovidele vastavaks ja on samas tõestuseks, et oled valinud tarkvara, mida toetav kommuun on igapäevaselt aktiivne üle terve maailma.

WordPress haldustarkvara

WordPress on maailma populaarseim kodulehe valmistamise tööriist. Iga neljas veebileht on WordPress koduleht. 

Miks eelistada just WordPressi?

WordPressi platvormi kasutades ei pea Sa oskama programmeerida ehk tundma HTML koodi. Tegemist on väga paindliku ning võimalusterohke veebiplatvormiga, kus saad iseseisvalt pea kõike muuta. Sisuhaldussüsteem võimaldab tooteid, teenuseid, menüüsid ja mooduleid muuta, lisada, kustutada ja seda ka eesti keeles.

Kodulehe haldamine ei nõua programmeerimisoskust ja peale eestikeelsete juhenditega tutvumist oled valmis ise oma WordPressi kodulehte haldama. Tekstide, piltide, audio, video jm lisamine on mugav ja lihtne.

On olemas kümneid tuhandeid lisamooduleid, mida WordPressi puhul nimetatakse pluginateks, mis aitavad Sul WordPressi keskkonnas kodulehte arendada. Enamus lisasid on saadaval täiesti tasuta, mis tähendab seda, et kodulehe arenduste juures on kulud väiksemad.

Tänu sellele, et WordPressi sisuhaldussüsteem on avatud lähtekoodiga, on selle süsteemi tundjaid väga palju ning saad valida endale sobivaima arendaja paljude pakkujate seast.

Sisuhaldustarkvarade kasutusstatistika 

Andmed: Kinsta.com

WordPress

Eelised kokkuvõtvalt

Device Slider

Missioon

Leiame koos võimaluse luua midagi tõeliselt tähendusrikast ja  väärtuslikku. mis tooks suure edu.

© 2023 Trett OÜ Kõik õigused kaitstud. Veebilahendus.ee 

Scroll to top