meist
Digiagentuur Pärnus

Mõne sõnaga meist

Meie jaoks on oluline teha seda, millesse me usume. Meie missiooniks on pakkuda loomingulist, põnevat ja eesmärkidele keskenduvat lahendust. 

Oleme ise ettevõtjad ja kokku puutunud erinevate valdkondadega. Alustasime veebilahenduste ja SEO-ga proovides ja katsetades ehk oleme iseõppijad, oleme eksinud ja õnnestunud, tänu millele on meil kogunenud hulgaliselt väärtuslikku kogemust.

Me ei oska kõike ega tea kõigest kõike, kuid me panustame pidevalt enesearengusse. Teame, mis on meie tugevused ja nõrkused, kui soovid midagi, mis pole meie tugev külg, siis kaasame partnereid, keda usaldame. Keskendume lahendustele ja tarkvarale mida hästi tunneme: WordPress, WooCommerce, WPMLWP Rocket  

Veebilahendus.ee
4

oma ala asjatundijat

13

aastat kogemust

95

rahuolevaid kliente

100

loodud lahendust

Eesmärk

Meie jaoks on oluline teha seda, millesse me usume. Sõltumata hetkeolukorrast aitab hea veebilahendus firmal kasvada. Meie missiooniks on pakkuda loomingulist, põnevat ja teie ettevõttele sobivat lahendust, mis aitab eesmärkide täitumisele reaalselt kaasa. Teeme õigeid asju, õigete inimestega, õigel ajal. Lõppude lõpuks loeb vaid tulemus.

Taust

Oleme ise ettevõtjad ja kokku puutunud paljude erinevate valdkondadega. Alustasime veebilahenduste ja SEO-ga 2010. aastal (kodulehetegemine.ee) proovides ja katsetades ehk oleme iseõppijad, oleme eksinud ja õnnestunud, tänu millele on meil kogunenud hulgaliselt väärtuslikku kogemust. Keskendume enim nendele punktidele, mis tulemust kõige rohkem mõjutavad. Detsembris 2021 ühendasime oma kaubamärgid Webberry.eu ning Veebilahendus.ee.

Tööprotsess

Iga projekt on erinev, kuid baastegevused on tihti analoogsed, seetõttu saame pakkuda kiiret tulemust. Loome veebilahenduse valmis kõigepealt enda alamdomeenil, vaatame koos üle, teeme soovitud muudatused ning kui kõik sobib, siis viime üle teie domeenile. 

Partnerid

Me ei oska kõike ega tea kõigest kõike, kuid me panustame pidevalt enesearengusse. Teame, mis on meie tugevused ja nõrkused, kui soovid midagi, mis pole meie tugev külg, siis kaasame professionaalseid partnereid, keda usaldame. 

Tarkvara

Keskendume lahendustele ja tarkvarale mida hästi tunneme. Pakume WordPressi sisuhaldustWooCommerce e-poe moodulit, WPML moodulit mitmekeelsuse jaoks, WP Rocket pluginat kiirusele optimeerimise jaoks ning meie jaoks on parimad Eesti veebimajutusteenuste pakkujad Veebimajutus.ee ja Zone.ee. Kui soovid, et sinu uus sisuhalduse tarkvara oleks Drupal, Voog, Wix või mõni muu analoogne lahendus, siis me ei ole sinu jaoks. 

Kliendid

Valime oma kliente hoolega, kui meil ei teki visiooni, kuidas teile tulemuslik veebilahendus luua, siis me seda ka pakkuma ei hakka.  Oleme nõus võtma ette ka töid, kus saame tasu vastavalt toodud tulemusele.

Garantii

Pakume raha tagasi garantiid. Sul on õigus nõuda peale töö valmimist makse tagastamist kui me ei ole täitnud kõiki lepingus võetud kohustusi. Lisaks kui me ei jõua töid tähtajaks valmis, maksame viivist iga hilinetud kalendripäeva eest.

meie meeskond

Meeskond

Meie meeskonnas on avatud mõtlejad ja oma ala asjatundjad

Steve Front-end arendus
steve@veebilahendus.ee
Oliver
Oliver Analüütika/turundus
oliver@veebilahendus.ee
Olavi
Olavi Full-stack arendus
olavi@veebilahendus.ee
Chris
Chris Andmesisestus
chris@veebilahendus.ee
partner
Meie ametlik partner

Veebimajutus.ee

Veebimajutus.ee eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset täislahendust, mida toetab kasutajasõbralik kõik-ühes iseteeninduskeskkond.

Veebimajutus.ee omab domeeni ja veebimajutuse alal üle 18 aastast kogemust ja haldab igapäevaselt kokku rohkem kui 25 000 kliendi domeeni.

Meilt lahenduse tellides 6 kuud tasuta!

Kliendid
mõned kommentaarid meie klientidelt

Klientide arvamusi

“Lihtsalt supper! Lugesin algul arvustusi ja ei mõistnud, et miks kõik ainult kiidavad. Nüüd saan aru, et tegu on tõepoolest väga osava, põhjaliku, vastutuleliku, sõbraliku ja professionaalse teenuspakkujaga! Vägev! Soovitan 100%!”

Sten
lihh.ee

“Kiired vastused, toimivad lahendused. Väga hea firma, soovitan!”

Aivar Tarro
camelod.ee

“Olen tänulik kiire ja kvaliteetse töö eest!”

Jelizaveta Paalberg
Iludent OÜ

“Parim hinna ja kvaliteedi suhe kodulehe loomisel.”

Ero Paalberg
keskvaela.ee

“Väga kiire, professionaalne ja abivalmis teenusepakkuja. Soovitan soojalt kõigile, kellel seisab ees uue kodulehe valmistamine nii ettevõttele, kui enda tarbeks.”

Andres Pööbo
quidemautorent.ee

“Need näitajad on imelised, ma pean tunnistama, et ma olen täiesti üllatunud, sest ma olin suht kindel, et neid ei anna nii kõrgele saadagi. Ma avasin mobiilist eestikink.ee lehe ja see avanes hetkega, ma olen täiesti sillas nendest tulemustest. Sa oled nii abivalmis ja armas olnud, et ma pean sulle pudel tooma ja vaatama, kuidas sa veel mind aidata saaks :)”

Chris Vili
eestikink.ee

Trett OÜ

Meie missiooniks on pakkuda loomingulist, põnevat ja teile sobivat lahendust, mis aitab eesmärkide täitumisele reaalselt kaasa. Teeme õigeid asju, õigete inimestega, õigel ajal. Lõppude lõpuks loeb vaid tulemus.

Jagame ka oma teadmisi SEO-st ja kiiruse optimeerimisest, et lahendus oleks Google otsingumootorist aina paremini leitav. 

100

loodud veebilahendust

13

aastat kogemust

95

rahulolevaid kliente

850

keskmine maksumus

Telefon

+372 53505737

E-post

info@veebilahendus.ee

Aadress

Hiie 19, Pärnu 80027

Missioon

Leiame koos võimaluse luua midagi tõeliselt tähendusrikast ja  väärtuslikku. mis tooks suure edu.

© 2023 Trett OÜ Kõik õigused kaitstud. Veebilahendus.ee 

Scroll to top