3
valdkonna spetsialisti
12
aastat kogemust
2
projekti arenduses

Eesmärk

Meie jaoks on oluline teha seda, millesse me usume. Sõltumata hetkeolukorrast aitab hea veebilahendus firmal kasvada. Meie missiooniks on pakkuda loomingulist, põnevat ja teie ettevõttele sobivat lahendust, mis aitab eesmärkide täitumisele reaalselt kaasa. Teeme õigeid asju, õigete inimestega, õigel ajal. Lõppude lõpuks loeb vaid tulemus.

Taust

Oleme ise ettevõtjad ja kokku puutunud paljude erinevate valdkondadega. Alustasime veebilahenduste ja SEO-ga proovides ja katsetades ehk oleme iseõppijad, oleme eksinud ja õnnestunud, tänu millele on meil kogunenud hulgaliselt väärtuslikku kogemust. Keskendume enim nendele punktidele, mis tulemust kõige rohkem mõjutavad. Detsembris 2021 ühendasime oma kaubamärgid Webberry.eu ning Veebilahendus.ee.

Tööprotsess

Iga projekt on erinev, kuid baastegevused on tihti analoogsed, seetõttu saame pakkuda kiiret tulemust. Loome veebilahenduse valmis kõigepealt enda alamdomeenil, vaatame koos üle, teeme soovitud muudatused ning kui kõik sobib, siis viime üle teie domeenile. 

Partnerid

Me ei oska kõike ega tea kõigest kõike, kuid me panustame pidevalt enesearengusse. Teame, mis on meie tugevused ja nõrkused, kui soovid midagi, mis pole meie tugev külg, siis kaasame professionaalseid partnereid, keda usaldame. 

Tarkvara

Keskendume lahendustele ja tarkvarale mida hästi tunneme. Pakume WordPressi sisuhaldustWooCommerce e-poe moodulit, WPML moodulit mitmekeelsuse jaoks, WP Rocket pluginat kiirusele optimeerimise jaoks ning meie jaoks on parimad Eesti veebimajutusteenuste pakkujad Veebimajutus.ee ja Zone.ee. Kui soovid, et sinu uus sisuhalduse tarkvara oleks Drupal, Voog, Wix või mõni muu analoogne lahendus, siis me ei ole sinu jaoks. 

Kliendid

Valime oma kliente hoolega, kui meil ei teki visiooni, kuidas teile tulemuslik veebilahendus luua, siis me seda ka pakkuma ei hakka.  Oleme nõus võtma ette ka töid, kus saame tasu vastavalt toodud tulemusele.

Garantii

Pakume raha tagasi garantiid. Sul on õigus nõuda peale töö valmimist makse tagastamist kui me ei ole täitnud kõiki lepingus võetud kohustusi. Lisaks kui me ei jõua töid tähtajaks valmis, maksame viivist iga hilinetud kalendripäeva eest.

Steve Front-end arendus
Steve
Front-end arendus
+372 53 505737
Oliver Turundus
Oliver
Turundus
+372 58058025
Olavi  Full-stack arendus
Olavi
Full-stack arendus
+372 5035377
Partner Veebimajutus.ee
Partner
Veebimajutus.ee
+372 683 5188

Küsimus? Saada teade

Vastame esimesel võimalusel ning kindlasti mitte hiljem kui järgmisel tööpäeval

    Eesmärk

    Veebilahendus, mis loob hea imago, aitab teenida tulu, säästab aega ja raha, aitab leida uusi kliente ning on alati avatud.