Kiire koduleht
kiireks eduks

Koduleht, mis loob hea imago, aitab teenida tulu ja leida uusi kliente. Sõltumata hetkeolukorrast aitab hea koduleht firmal kasvada. Meie missiooniks on pakkuda loomingulist, põnevat ja teile sobivat lahendust, mis aitab eesmärkide täitumisele reaalselt kaasa.

Nüüd pakume ka kodulehtede ja e-poodide kiiruse optimeerimist. Parem kodulehe kiirus, kõrgem Google kiirusskoor ja paremad jõudlusnäitajad tagavad kõrgema positsiooni otsingutulemustes.

Koduleht

Kodulehe loomises sisaldub:

Tulemustele orienteeritus

Suuname e-poe külastajaid sooritama ostu, nii et loodud lahendusest oleks reaalselt kasu.

Kiire valmimine

Pakume suurepärast lahendust lühikese ajaga, et saaksid võimalikult kiiresti uuest lahendusest kasu.

Lihtne haldamine

Teeme kõik, et valminud lahendust oleks võimalult lihtne ja mugav e-poe omanikul ise hallata.

Eestikeelne sisuhaldus

Lisame sisu haldamiseks maailma populaarseima sisuhaldustarkvara WordPress, millel on maailmas sadu miljoneid kasutajaid. 

 

Palju lisamooduleid

Lisamoodulite abil saad lisada funktsionaalsust vaid mõne klikiga. Näiteks klientide arvamused, KKK, hinnakiri, meeskond jpm.


Kiire klienditugi

Haldamise eestikeelsed juhendid ning küsimuste korral vastame kiiresti. Eesmärgiks, et saaksid e-poe haldamisega iseseisvalt hakkama.

 

Kaasaegne kujundus

Kõigil kujundustel on kohanduvus erinevates seadmetes, erinevad värvilahendused, muudetavad taustapildid, erinevad päise stiilid ja palju muud kasulikku.

 

Kontakti- ja päringuvorm

Lisame ja seadistame kontakti- ja päringuvormid, nii et need on eestikeelsed ning sisaldavad just neid välju mida soovid.

Failide üleviimine

Kui kõik on valmis, siis viime faiid enda alamdomeenilt üle teie domeenile ja teeme seal kõik vajalikud seaded, et saaksid müügiga alustada.

Miks WordPress

WordPressi eelised

WordPress ja WooCommerce on maailmaa kõige populaarsemad  sisuhaldussüsteemid

Lihtne

Lihtsus ja mugavus

WordPressi platvormi kasutades ei pea Sa oskama programmeerida ehk tundma HTML koodi. Tegemist on väga paindlike ning võimalusterohkete veebiplatvormidega, kus saad iseseisvalt pea kõike muuta. Sisuhaldussüsteem võimaldab tooteid, teenuseid, menüüsid ja mooduleid muuta, lisada, kustutada ja seda ka eesti keeles.

Kodulehe haldamine ei nõua programmeerimisoskust ja peale eestikeelsete juhenditega tutvumist oled valmis ise oma WordPressi kodulehte haldama. Tekstide, piltide, audio, video, toodete lisamine on mugav ja lihtne.

Sisuhalduse lihtsus ja mugavus
Sisuhalduse lai funktsionaalsus
paindlik

Lai funktsionaalsus ja funktsionaalsuse lisamine

On olemas kümneid tuhandeid lisamooduleid, mida WordPressi puhul nimetatakse pluginateks, mis aitavad WordPressi keskkonnas kodulehte arendada. Enamus lisasid on saadaval täiesti tasuta, mis tähendab seda, et kodulehe arenduste juures on kulud väiksemad.

Tänu sellele, et WordPressi sisuhaldussüsteem on avatud lähtekoodiga, on selle süsteemi tundjaid väga palju ning saad valida endale sobivaima arendaja paljude pakkujate seast.

SEO

Võimas SEO otsingutulemustes tõusuks

WordPressi kood on loodud selliselt, kus peamised SEO elemendid on juba vaikimisi kasutusel. Näiteks kodulehe pealkiri, alapealkirjad jms. Lisaks on väga lihtne kasutusele võtta valmislahendusi, mis teevad SEO töötluse automaatselt ära. See tähendab lihtsalt ja odavalt paremat leitavust otsingumootorites nagu Google.

Sisuhalduse SEO

Veebilahendus.ee

Meie missiooniks on pakkuda loomingulist, põnevat ja teile sobivat lahendust, mis aitab eesmärkide täitumisele reaalselt kaasa. Teeme õigeid asju, õigete inimestega, õigel ajal. Lõppude lõpuks loeb vaid tulemus.

Jagame ka oma teadmisi SEO-st, et lahendus oleks Google otsingumootorist aina paremini leitav. Teeme õigeid asju, õigete inimestega, õigel ajal. Lõppude lõpuks loeb vaid tulemus.

100

loodud veebilahendust

13

aastat kogemust

95

rahulolevaid kliente

850

keskmine maksumus

partner
Meie ametlik partner

Veebimajutus.ee

Veebimajutus.ee eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset täislahendust, mida toetab kasutajasõbralik kõik-ühes iseteeninduskeskkond.

Veebimajutus.ee omab domeeni ja veebimajutuse alal üle 18 aastast kogemust ja haldab igapäevaselt kokku rohkem kui 25 000 kliendi domeeni.

Meilt lahenduse tellides 6 kuud tasuta!

Lisaks
boonus
Kasulik boonus

Telli uus lahendus ja Sind ootab kasulik boonus, mis muudab analüüsi interaktiivseks *

* Ei mingeid graafikuid. näed päriselt kuidas külastajad veebilehel käituvad

Device Slider
Kliendid
mõned kommentaarid meie klientidelt

Klientide arvamusi

“Lihtsalt supper! Lugesin algul arvustusi ja ei mõistnud, et miks kõik ainult kiidavad. Nüüd saan aru, et tegu on tõepoolest väga osava, põhjaliku, vastutuleliku, sõbraliku ja professionaalse teenuspakkujaga! Vägev! Soovitan 100%!”

Sten
lihh.ee

“Kiired vastused, toimivad lahendused. Väga hea firma, soovitan!”

Aivar Tarro
camelod.ee

“Olen tänulik kiire ja kvaliteetse töö eest!”

Jelizaveta Paalberg
Iludent OÜ

“Parim hinna ja kvaliteedi suhe kodulehe loomisel.”

Ero Paalberg
keskvaela.ee

“Väga kiire, professionaalne ja abivalmis teenusepakkuja. Soovitan soojalt kõigile, kellel seisab ees uue kodulehe valmistamine nii ettevõttele, kui enda tarbeks.”

Andres Pööbo
quidemautorent.ee

“Need näitajad on imelised, ma pean tunnistama, et ma olen täiesti üllatunud, sest ma olin suht kindel, et neid ei anna nii kõrgele saadagi. Ma avasin mobiilist eestikink.ee lehe ja see avanes hetkega, ma olen täiesti sillas nendest tulemustest. Sa oled nii abivalmis ja armas olnud, et ma pean sulle pudel tooma ja vaatama, kuidas sa veel mind aidata saaks :)”

Chris Vili
eestikink.ee
Kontakt

Saada meile
oma visioon

Leiame koos võimaluse luua midagi tähendusrikast ja väärtuslikku. Ükskõik kui väike või suur on idee, leiame lahenduse selle suurepäraseks teostamiseks. Võta ühendust ja räägime täpselt läbi, kuidas saame kasulikud olla.

Uutele klientidel tasuta kasulik lisaboonus

Teate saatmine

* Me ei jaga e-posti aadressi 

Missioon

Leiame koos võimaluse luua midagi tõeliselt tähendusrikast ja  väärtuslikku. mis tooks suure edu.

© 2023 Trett OÜ Kõik õigused kaitstud. Veebilahendus.ee 

Scroll to top