Mida pakume

Tulemustele orienteeritus

Suuname veebilehe külastajaid sooritama soovitud tegevust, nii et lahendusest oleks reaalselt kasu.

Kiire valmimine

Pakume suurepärast lahendust lühikese ajaga, et saaksid võimalikult kiiresti uuest lahendusest kasu.

Lihtne haldamine

Teeme kõik, et valminud lahendust oleks võimalult lihtne ja mugav veebilehe omanikul ise hallata.

Lisame sisu haldamiseks maailma populaarseima sisuhaldustarkvara WordPress, millel on maailmas sadu miljoneid kasutajaid.

Palju lisamooduleid

Lisamoodulite abil saad lisada funktsionaalsust vaid mõne klikiga. Lahenduses sisalduvad mitmed valmismoodulid, näiteks klientide arvamused, KKK, hinnakiri, meeskond jpm.

Kiire klienditugi

Saad haldamise eestikeelsed juhendid. Küsimuste korral vastame kiiresti ning täiendame juhendit. Meie eesmärk on, et saaksid veebilehe haldamisega tulevikus iseseisvalt ja muretult hakkama.

Tasuta veebimajutus

Meie partner Veebimajutus.ee omab veebimajutuse alal üle 15 aastast kogemust ja teenindab rohkem kui 20 tuhandet domeeni. Meilt veebilehe tellides, saame pakkuda ka 6 kuud tasuta veebimajutust.

Kaasaegne kujundus

Kõigil kujundustel on kohanduvus erinevates seadmetes, erinevad värvilahendused, muudetavad taustapildid, erinevad päise stiilid ja palju muud kasulikku.

Külastuste analüütika

Google Analytics´i abil saad teada külastajate arvu, kustkaudu on külastajad lehele jõudnud, milliseid märksõnu on selleks kasutatud, mis on keskmine külastusaeg ja palju muud.

Kontakti- ja päringuvorm

Lisame ja seadistame kontakti- ja päringuvormid, nii et need on eestikeelsed ning sisaldavad just neid välju mida soovid.

SEO seadistus

Kujundus on loodud, pidades silmas parimaid SEO seadeid. Lisaks teeme peamised SEO algseaded ja juhendame kuidas saada rohkem külastusi.

Failide üleviimine

Kui kõik on valmis, siis viime faiid enda alamdomeenilt üle teie domeenile ja teeme seal kõik vajalikud seaded.

Küsimus? Saada teade

Vastame esimesel võimalusel ning kindlasti mitte hiljem kui järgmisel tööpäeval

    Eesmärk

    Veebilahendus, mis loob hea imago, aitab teenida tulu, säästab aega ja raha, aitab leida uusi kliente ning on alati avatud.

    © 2022 Kõik õigused kaitstud Veebilahendus.ee