MIKS WOOCOMMERCE?

E-poe loomiseks ja haldamiseks on väga palju erinevaid platvorme. Igal tarkvaral on erinev funktsionaalsus ning spetsIfiilised plussid ja miinused.

WooCommerce-i kasutab veerand maailma e-poodidest ehk see on maailma populaarseim e-poodide loomise ja haldamise platvorm.

WooCommerce info

WooCommerce on avatud lähtekoodiga e-kaubanduse moodul WordPressile. See on mõeldud nii väikestele kui suurtele veebipoodidele.

Moodul tehti avalikkusele kättesaadavaks 27.septembril 2011. WooCommerce sai kiiresti populaarseks, sest seda on lihtne installeerida ja oma vajaduste järgi kohandada ning kuna see on tasuta tarkvara.

WooCommerce arendati välja WooThemes’i poolt. 2020. aasta alguses kasutas internetisaidi Builtwith uurimuse kohaselt WooCommerce’i 26 % e-poodidest.

WooCommerce eelised

1. Puudub haldustasu

Paljud e-poe platvormid on väga head, kuid head asjad on tavaliselt tasulised. Üheks erandiks on WooCoomerce, mille tarkvara kasutamine on täiesti tasuta. Kogu info WooCommerce kohta leiad nende ametlikult lehelt siit: https://woocommerce.com/

2. Lai funktsionaalsus

WooCommerce on tasuta aga see ei tähenda, et sel poleks palju võimalusi, Haldussüsteem võimaldab piiramatult tooteid lisada, muuta ja kustutada. WooCommerce jälgib automaatselt laoseisu ning ei lase läbimüüdud toodet rohkem müüa. Arvutab maksud vastavalt süsteemi lisatud andmetele. Võimaldab lisada sooduskupongid, lisada soodushinnaga tooteid ning rakendada tasuta saatmist. Klient saab info tellimusest automaatselt enda e-postile. Näed kogu statistikat ostude kohta ja palju-palju muud. Kokkuvõttes saad kõike põhilist seadistada ja seda eesti keeles. Kui millestki jääb puudu, siis pakub tarkvara palju lisavõimalusi ning sellele on loodud palju lisaprogramme (laiendusi), mille abil poodi veelgi täiendada.

3. Funktsionaalsuse lisamine

See on online ettevõtete jaoks üks paindlikumaid platvorme. Sel on väga palju arendajaid üle kogu maailma. Mitmed funktsioonidest saab ise tasuta lisada, kuid parim tulemuse jaoks on loodud palju erinevaid tasulisi laiendusi. Näiteks on võimalik luua kliendigruppidele erinevad hinnad, näidata osa tooteid vaid spetsiaalsetele kliendigruppidele, suunata kliente peale sisselogimist soovitud lehekülgedele, valida erinevad makseviisid erinevatele kliendigruppidele, muuta toodete piltide kuvamise stiili, koostada PDF arveid ja palju muud. Laiendusi on praktiliselt piiramatult. Täpsem info erinevatest laiendustest, leiab siit: WooCommerce laiendused

4. Lihtsus

E-kaubanduse ettevõtted kasutavad WooCommerce-i just selle lihtsuse ja loogilise ülesehituse tõttu. Antud platvormi kasutades ei ole sul tarvis omada mingeid tehnilisi teadmisi. Kui oled WordPressi kasutaja, siis on veel eriti lihtne, sest WooCommerce on WordPress sisuhaldusele loodud lisaprogramm.

5. Pangalingid

WooCommerce e-poe platvormile on Maksekeskusega liidestamiseks saadaval valmis maksemoodulid (plugin). Moodulid on kõige kiirem ja lihtsam viis oma poele pangalinkide, kaardimaksete ja maksa hiljem lahenduste lisamiseks. Paigaldamiseks ja seadistamiseks ei kulu palju aega. Maksekeskuse moodul on tasuta allalaetav, kuutasu rakendub automaatselt. Mooduli kuutasu on 10 € (maksed) või 15 € (maksed + tarneinfo). Uuendused tasuta.

6. Palju haldajaid

Põhjusel, et WooCommerce on üks populaarseimaid e-poe platvorme, siis on ka haldajat lihtne lihtne. Kui endal pole aega e-poodi hallata, siis selle halduskulud on võrreldes paljude teiste platvormidega väga mõistlikud.

Kokkuvõttes eelistab 95% meie klientidest just WooCommerce-i, sest:

  • See on maailmas enim kasutatav e-poe haldusplatvorm
  • WooCommerce on vabavara ehk ei pea maksma süsteemi kasutamise eest tasu
  • Seda on lihtne kasutada ja muudatusi sisse viia (sama lihtne kui Wordi kasutamine)
  • WooCommerce jaoks on olemas väga palju valmis lisaprogramme ehk laiendusi
  • Laiendused teevad arendaja töö kiiremaks ja lahenduse lõppkokkuvõttes soodsamaks
  • WooCommerce taga on suur arendajate kommuun, kes seda pidevalt täiendab
  • WooCommerce on usaldusväärne ja töökindel ning ei sõltu väikesest meeskonnast
Eesmärk

Veebilahendus, mis loob hea imago, aitab teenida tulu, säästab aega ja raha, aitab leida uusi kliente ning on alati avatud.