Andmesisetus ja assisteerivad tööd

Virtuaalassistent aitab rohkem saavutada

Virtuaalassistenti ehk assisteerivate tööde delegeerimise teenust kasutavad sageli väikeettevõtted ja mikroettevõtted, kellel ei ole ressurssi või vajadust täiskohaga töötaja palkamiseks.

Virtuaalassistent on iga ettevõtte jaoks  väärtus, mis aitab säästab raha, kuna ei pea maksma erinevaid hüvitisi või rentima kontoriruume.

Teiseks aitab virtuaalassistent vabastada ettevõttel oma ressursse, et saaksid keskenduda oma tegevuse kõige olulisematele aspektidele.

Kolmandaks saad oma ettevõtte tööjõudu paremini ära kasutada, et veelgi suuremat edu saavutada.

Virtuaalassistent
Virtuaalne assistent

Andmesisetus ja assisteerivad tööd

Andmete sisestamine

Andmesisestustöö hõlmab teabe (nt klientide kontaktandmed, müüginumbrid, laoandmed ja muud tüüpi teabe) sisestamist ja värskendamist digitaalsel kujul. Või paberkandjalt andmete sisestamist erinevatesse andmebaasidesse või failidesse. See nõuab tähelepanu pööramist detailidele, täpsust ja kiirust.

Alates 22 €/h

Tootekirjelduste loomine

Tootekirjelduste loomine ilma kliendi poolt ette antud materjalita. Toote kohta uurimine, info kogumine, spetsifikatsioonide ja tootepiltide ja muu visuaalse sisu leidmine kliendile. Kogu tootekirjelduse sisu loomine ja haldamine või tooteteabe uuendamine.

Alates 25 €/h

Infopäringud ja otsingud

Infopäringud ja otsinguteenused, mis aitab üksikisikutel või firmadel leida vajalikku teavet. Uurimistöö ja andmete kogumine.

Alates 22 €/h

Juhendite koostamine

Toote või teenuse kasutamise või protsesside juhendite loomine. Kasutaja vajaduste uurimine ja mõistmine. Selgete ja kokkuvõtlike juhiste kirjutamine.

Alates 25 €/h

Fotode ja failide organiseerimine

Fotode ja failide organiseerimine võib olla tüütu ja aeganõudev ülesanne, eriti kui on suur hulk andmeid erinevates formaatides. Vastavalt kliendi soovidele kaustade ja alamkaustade loomine, piltide korraldamine kuupäeva, sündmuse või märksõnade järgi.

Alates 22 €/h

E-postkasti korrastamine

E-kirjade haldamine ja korrastamine, et muuta need lihtsasti juurdepääsetavaks, otsitavaks ja hallatavaks. Kaustade ja siltide loomine, soovimatute meililoendite tellimuse tühistamine ja tööriistade kasutamine e-kirjade filtreerimiseks või tähtsuse järjekorda seadmiseks.

Alates 25 €/h

Helifailide transkribeerimine

Salvestatud heli konverteerimine kirjutatud või trükitud tekstiks. See võib hõlmata spetsiaalse tarkvara või riistvara kasutamist (kliendi oma tarkvara kasutamine) heli transkribeerimiseks või käsitsi transkriptsiooni.

Alates 25 €/h

Andmebaaside loomine ja korrastamine

Andmebaaside loomine hõlmab andmete korraldamist, salvestamist, andmebaasi struktuuri ja korralduse määramine, tabelite ja väljade loomist andmete salvestamiseks ning päringute koostamist.

Alates 25 €/h

Mõne sõnaga minust

Virtuaalassistendist

Olen mitmekülgne inimene, kellel on lai valik huvisid ja oskuseid. Mul on kirg loomade aitamise vastu ja olen vabatahtlik kohalikus loomade varjupaigas, pakkudes hoiukodu erinevatele loomadele. Lisaks armastusele loomade vastu olen suur lugemissõber, otsin alati uusi ja huvitavaid teemasid mida uurida. Samuti ei jäta ma kasutamata ühtegi võimalust osaleda veebinaridel, mis on seotud minu huvide või tööga. Selle kustumatu uudishimu ja entusiasmi toon ma kõigesse, mida ma teen

Kohe, kui suur jää on läinud veekogudelt, võib mind tihti näha SUP-lauaga merele minemas või meie armsa Pärnu jõe peal aega veetmas. Usun elukestvasse õppesse ning naudin teadmiste ja oskuste pidevat täiendamist. Aastate jooksul olen läbinud lugematul hulgal koolitusi. Aastal 2020 asutasin oma firma ning oman kingituste e-poodi Eesti Kink. Selle loomisel läbisin ettevõtluskoolituse, õppisin raamatupidamist, kujundamist, turundust ja erinevate tarkvarade ja tööriistade kasutamist.

Tööalaselt on mul kogemusi 10+ aastat. Minu karjäär sai alguse, kui sattusin väga nõudliku ülemuse alluvusse juhiabina, mis õpetas mulle, kui tähtis on olla organiseeritud, tõhus ja olla võimeline toime tulema paljude ülesannetega korraga ja leidma lahendused isegi, kui ma ei ole teemaga kokku puutunud. Olen kogu oma karjääri jooksul lihvinud oma oskuseid projektijuhtimise, klienditeeninduse, ürituste korraldamise ja planeerimise ja palju muu osas.

Valdan vabalt eesti ja inglise keelt. Tööalaselt olen tugeva tööeetikaga ja usaldusväärne inimene, kes tunneb uhkust oma töö üle ning on alati innukas õppima, arenema ja uusi väljakutseid vastu võtma.

Mul on hea meel pakkuda oma teenuseid virtuaalse assistendina ja usun, et suudan pakkuda väärtuslikku abi neile, kes otsivad kedagi, kes aitaks neid nende igapäevaste ülesannete ja kohustuste täitmisel, et saavutaksite oma eesmärgid.

Kontakt

Soovid täpsemat
infot? Saada päring

Oled alustaja, plaanid laieneda või soovid töötada organiseeritumalt ja efektiivsemalt – palka virtuaalassistent, kellele delegeerida rutiinsed ja aeganõudvad ettevõtlust toetavad tegevused. 

Virtuaalassistent on iseseisev ettevõtja, kes pakub interneti vahendusel teistele ettevõtetele tugiteenuseid ehk põhitegevust toetavaid teenuseid. 

Võite julgelt iga sooviga meie poole pöörduda, kindlasti on neid töid veel, millega saame abiks olla.

Päringu saatmine

Missioon

Leiame koos võimaluse luua midagi tõeliselt tähendusrikast ja  väärtuslikku. mis tooks suure edu.

© 2023 Trett OÜ Kõik õigused kaitstud. Veebilahendus.ee 

Scroll to top